icon

Denny's

 • (6 Yorum)

Restoranlar

3.3

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Denny's: Bodrum bölgesinde bulunan popüler restoranlar 'dan biridir. Bu sayfa Denny's hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Denny's hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Denny's düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bodrum Bölgesinde daha fazla restoran ve kafe keşfetmek için Bodrum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.

Özellikler

Denny'sÜcretsiz Wifi
Denny'sKredi Kartı
Denny'sPark Yeri
Denny'sRezervasyon
Denny'sRestaurant

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.3
Puanlama :


 • avatar

  @yerelistanbul

  İçeride oturuyordum, masa temizdi ve tek başıma yedim. Garson, samimi ve bana özenli. Yemekler mükemmel pişirildi ve iyi olduğumdan emin olmak için benimle tekrar kontrol etti. Büyük hizmet ve biraz meşguldüler.

 • avatar

  @Nerede

  Kısa teslim edildiler, bu yüzden sipariş vermek biraz zaman aldı ve yiyecekleri almak gerçekten uzun zaman aldı. Garson, 60 yaşında bir kadın çok güzeldi? Gıda, yıllar önce olduğu gibi iyi ve tutarlıydı. Bu iyi bir şey.

 • avatar

  @izmirli

  Kısa teslim edildiler, bu yüzden sipariş vermek biraz zaman aldı ve yiyecekleri almak gerçekten uzun zaman aldı. Garson, 60 yaşında bir kadın çok güzeldi? Gıda, yıllar önce olduğu gibi iyi ve tutarlıydı. Bu iyi bir şey.

 • avatar

  @mine2245

  Sipariş edilen ülke kızarmış biftek ve yumurta. Köy sosu şımarık süzme peynir gibi görünüyordu. Hizmet iyiydi ama geri dönmeyeceğim.

 • avatar

  @thomasriotto

  Akşam yemeği için gitti, Mike harikaydı. İçecek asla boş değildi, tüm müşterileriyle sohbet etti ve herkesin halledildiğinden emin olmak için yemek alanına bolca gezi yaptı.

 • avatar

  @tiahairston

  Geçen Perşembe günü akşam 930 civarında normal garsonlarından birini aldım. Arkadaşım ve ben bir patlama oldu! Sahte inceleme değil! Hizmet bu sefer çok daha iyiydi ve garsonumuzla aşçı arasındaki şaka çok komikti. Yemek harikaydı! Her şeye sahip değillerdi ama bunu telafi ettiler! Sadece Rachel'ı tekrar alırsam gideceğim


 • Künye

  ✅ Restoranlar : Denny's
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 6 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.3/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Restoranlar Denny's Denny's +902523195550 6207 Wilson Mills Rd, Highland Heights, OH 44143, United States Denny's Denny's hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Denny's Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 41.5394194 -81.4552251 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.3/5 6