icon
Yükleniyor..

Denny's

Denny's: Bodrum bölgesinde bulunan popüler restoranlar 'dan biridir. Bu sayfa Denny's hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Denny's hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Denny's düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bodrum Bölgesinde daha fazla restoran ve kafe keşfetmek için Bodrum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Devamını Göster

Denny's Ücretsiz Wifi
Denny's Kredi Kartı
Denny's Park Yeri
Denny's Rezervasyon
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.6666666666667 Puan

 • avatar

  @deniseam

  Kısa teslim edildiler, bu yüzden sipariş vermek biraz zaman aldı ve yiyecekleri almak gerçekten uzun zaman aldı. Garson, 60 yaşında bir kadın çok güzeldi? Gıda, yıllar önce olduğu gibi iyi ve tutarlıydı. Bu iyi bir şey.

 • avatar

  @thomasriotto

  Akşam yemeği için gitti, Mike harikaydı. İçecek asla boş değildi, tüm müşterileriyle sohbet etti ve herkesin halledildiğinden emin olmak için yemek alanına bolca gezi yaptı.

 • avatar

  @tiahairston

  Geçen Perşembe günü akşam 930 civarında normal garsonlarından birini aldım. Arkadaşım ve ben bir patlama oldu! Sahte inceleme değil! Hizmet bu sefer çok daha iyiydi ve garsonumuzla aşçı arasındaki şaka çok komikti. Yemek harikaydı! Her şeye sahip değillerdi ama bunu telafi ettiler! Sadece Rachel'ı tekrar alırsam gideceğim ????????????


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar