icon
Yükleniyor..

Konak Lokantasi

Konak Lokantasi: Alanya bölgesinde bulunan popüler restoranlar 'dan biridir. Bu sayfa Konak Lokantasi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Konak Lokantasi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Konak Lokantasi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Alanya Bölgesinde daha fazla restoran ve kafe keşfetmek için Alanya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Devamını Göster

Konak Lokantasi Ücretsiz Wifi
Konak Lokantasi Kredi Kartı
Konak Lokantasi Park Yeri
Konak Lokantasi Rezervasyon
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  @zakircosar

  İlk defa girdiğim bir işletmeydi. Fakat enfes yemekleri var. çeşidide bol. Oturacak masa bulamadım. Fiyat olarakta çok hesaplı. İnşallah en kısa sürede yolum düşerse yine gideceğim.

 • avatar

  @sertacbigun

  Yıllardır tercih ettiğimiz değişmeyen lezzeti ile çiçek gibi bir esnaf lokantası. Fiyatlar çok makul. Muzaffer ustam her yemeğin hakkını veriyor. Yemek çeşiti bol. Sebzeli etli makarna pilav döner ciğer her şehit mevcut.

 • avatar

  @semihcacciatore

  Bayrampaşa'daki en güzel et döner burada. Ayrıca Muzaffer usta'nın yemekleri de çocukluğumuzdaki Durak'tan bu yana hep leziz. Tavsiye edilir.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar