icon

Park Orman

  • (0 Yorum)

Restoranlar

0.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

  • ARA

  • YOL TARİFİ

  • KAYDET

  • WEB SİTESİ

Park Orman Antalya Nerede ve Gezilecek Yerler

Antalya, Türkiye’nin en popüler ve ünlü turizm bölgesidir. Bu şehir, doğa ve güzellikleri, canlı bir gece yaşamı, tarihi alanlar ve modern yapıları ile ziyaretçilerinin kalbini çalmaktadır. Ayrıca, kentteki Park Orman, size Antalya’da gezilecek yerler bakımından harika bir deneyim sunmaktadır.

Park Orman Antalya Nerede?

Park Orman, Antalya’nın kalbinde yer almaktadır. Güney Anadolu’nun etkileyici manzarasını görmek için, bol miktarda ağaç, çiçek ve çayırlık bir alan arasında doğanın bu küçük cennetinde olduğunuzu düşünün. Ormana ulaşmak için, Antalya-Gazipaşa kara yolu üzerinden Antalya merkezine yaklaşık 25 km. mesafede bulunan, Derbent Yolu üzerinden kolayca ulaşılabilir.

Gezilecek Yerler

Park Orman, ziyaretçilerinin hayranlıkla bakakaldığı ve fotoğraflayabileceği manzaraları, uzun yürüyüş yolları, dağ bisikleti ya da yakınında bulunan gölge yürüyüş yolları ile gezilecek seçenekler sunmaktadır. Ayrıca, ormanda çeşitli hayvanlar ile karşılaşabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Hayvanlar arasında tavşanlar, kuşlar, serçeler, kertenkeleler, köstebekler ve sincaplar göze çarpacaktır.

Tarihi Yerler

Park Orman’da, kültür seyirlerini güzelleştirmek için tarihi alanlar da mevcuttur. Antik Kent, Yakacık Ermeni Kilisesi ve İskenderiye Manastırı, ormanda bulunan tarihi mekânlar arasındadır. Tarihi mekânlar, kentin tarihi geçmişini yakından gözlemleyebilmenizi sağlarken, eşsiz güzellikleriyle ormanda gezilecek yerler olarak öne çıkmaktadır.

Doğa İzleri

Göz alabildiğince uzakta, doğa izleriyle kaplı Park Orman, arıtılmış su kaynaklarına ve sıradağlarına ev sahipliği yapmaktadır. Park Orman, bu güzellikleri keşfetmek için, gezinti ve doğa izlerini alanların deneyimlerini arttırmak için harika bir yerdir.

Antalya’da Park Orman, kente bağlı olan doğal cenneti ile sizleri bekliyor. Aman doğal dokununu tamamlayan tarihi muhteşemliği, kültürel etkileri ve güzel manzaralarıyla, bu güzel yer gezilecek yerler içerisinde öne çıkmaktadır. Keyifle gezmek ve arzu edenler için parkın her yerinde özel anlar yaşamak üzere, Park Orman Antalya’da kalmakla mükemmel bir seçenektir.

Özellikler

Park OrmanÜcretsiz Wifi
Park OrmanKredi Kartı
Park OrmanPark Yeri
Park OrmanRezervasyon
Park OrmanRestaurant

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

0.0
Puanlama :Künye

✅ Restoranlar : Park Orman
✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
✅ Yerel Rehber : 0 Değerlendirme
✅ Genel Puan : 0.0/5.0

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplenin

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.Katkı Sağlayanlar

Restoranlar Park Orman Park Orman +902425127340 Fatih, Tramway Son Durağı, Fatih Mahallesi, 3410. Sk. No:8 07080, Hayvanat Bahçesi Karşısı, 07080 Kepez/Antalya Park Orman Antalya, Türkiye’nin en popüler ve ünlü turizm bölgesidir. Bu şehir, doğa ve güzellikleri, canlı bir gece yaşamı, tarihi alanlar ve modern yapıları ile ziyaretçilerinin kalbini çalmaktadır. Ayrıca, kentteki Park Orman, size Antalya’da gezilecek yerler bakımından harika bir deneyim sunmaktadır. ₺₺ TR 41.1277719 29.0218968 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
0.0/5 0