Pasaport Pizza Dalaman

3.4545454545455 (11 Yorum)

Pasaport Pizza, seçkin bir hizmet anlayışıyla lezzet geleneğini 1998 yılında İzmir’in Kordon semtinde ilk restoranı ile yaşatmaya başlamıştır.

Özel teknikle üretilen pizzaları ve zengin menüleriyle kısa zamanda İzmirliler tarafından benimsenmiştir. Ege Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde hizmet vermeye devam eden Pasaport Pizza, hızla Türkiye genelinde yayılmaya devam etmektedir.

Uzun yıllardan beri kaliteyle özdeşleşmiş markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile Pasaport Pizza, Türkiye genelinde pizza restoran sektörüne farklı bir boyut getirmiştir.

Daha fazla göster

Pasaport Pizza Dalaman Ücretsiz Wifi
Pasaport Pizza Dalaman Kredi Kartı
Pasaport Pizza Dalaman Park Yeri
Pasaport Pizza Dalaman Rezervasyon
+(4)

Konum

Altıntas, Battal Gazi Cd. No:99/A, 48770 Dalaman/Muğla, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.4545454545455 Puan

 • avatar

  ozel gzdmr

  Pizzaları kalın hamurluydu ama lezzetliydi iftar için geldik menü seçtik istediğimiz pizzayı seçebileceğinizi söylediler ama menğ fiyatından fazla para alındı fark alındığı söylendi o neden istediğinizi seçebilirsiniz diyorsunuz neden bilgilendirme yapmıyorsunuz. Ne alırsanız alın önceden fiyatını sorun. Hiç yakışıksız bir muamele ve rahatsız edici. Bir daha uprayacağımızı dahi sanmıyorum ilk defa geldik ve hiç kimseye önermiyorum. Herşeyiniz dahi tam olsa kandırılıyor gibi hissettirdiniz.

 • avatar

  Haydar Isiker

  Büyük boy menülerde istediğiniz pizzayı seçebilirsiniz demelerine rağmen ekstra fiyat talep edildi. Fiyatını baştan sormanızı öneririm.

 • avatar

  Adem Cakir

  Isletme ve Lezzet guzel, ama fiyatlar Fethiye pasaport pizza nin 2 kati, boyutlar ise tam tersi. Ortaboy pizzayi buyuk diye yedik.. Surum az diye fark olmasini anlariz da kati biraz garip.

 • avatar

  Magda Malatyalı

  Pizzalar pek iyi değil, evde yüz kat daha güzel yapıyorum :) personel iyi ilgileniyorlar.

 • avatar

  Gokhan Yemsen

  Pasaport pizza bölgemize yeni açıldı halkın gönlünü çalmayı başardı sıparıs verıyorsun çok hızlı bir şekilde geliyor hem de lezzetli bütçeyi zorlayıcı olsa da yemeğe ve para vermeye değer bence başarılar

 • Detaylı bir sipariş verdikten kısa bir süre sonra şiddetli bir yağmur ve fırtına başladı. O havada getirmemeleri için aradım ama arabayla getireceklerini, sorun olmadığını belirttiler ve hakikaten az bir gecikme ile geldiğinde kurye yağmurdan perişan bir haldeydi. Ve pizzalar sağlam ve hâlâ ılıktı. Keşke kurye için daha çok bahşiş hazırlamış olsaydım. Siparişi apar topar aldım, detaya geç baktım ve eksik gelen ürün olduğunu fark edip telefon açtım. Sadece 15 dakika sonra eksik ürün sıcacık bir şekilde, üstelik ikram ile geldi. Kolay kolay görülmeyen bir hizmet. Gerçekten takdire şayan. Hiç kaliteyi düşürmemeleri dileğiyle.

 • avatar

  Hacer Acar

  Harika lezzetleri ile herşey muhteşem... Kahvaltı ve tatlılardan özellikle katmeri denemenizi tavsiye ederim.Mutlaka yolunuz düşmeli

 • avatar

  Aslan Dirhem

  Güler yüz, enfes lezzetler.. Evden sonraki yemek yediğimiz adresimiz.. ellerinize, yüreğinize sağlık..

 • avatar

  Berat Demirci

  Lezzet olarak çok güzel, gidip yerinde yerseniz daha keyifli. Güleryüzlü personelleri ve temizliği gayet iyi. Tavsiye ederim.

 • avatar

  kursat kafkasli

  Ailece gittik süper kampanyalari var pizzalar gayet lezzetliydi . Güler yüzlü bir ekip

 • avatar

  Dilek Yaşar

  Berbat! Bir avuç bayat patatese 25tl verdigimize mi üzüleyim tuzdan pizzayı yiyemememize mi bilmiyorum.


Çalışma Saatleri

Hergün 09:00 - 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar