icon
Yükleniyor..

Yesil Vaha Cafe

Yesil Vaha Cafe: Alanya bölgesinde bulunan popüler restoranlar 'dan biridir. Bu sayfa Yesil Vaha Cafe hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Yesil Vaha Cafe hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Yesil Vaha Cafe düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Alanya Bölgesinde daha fazla restoran ve kafe keşfetmek için Alanya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Devamını Göster

Yesil Vaha Cafe Ücretsiz Wifi
Yesil Vaha Cafe Kredi Kartı
Yesil Vaha Cafe Park Yeri
Yesil Vaha Cafe Rezervasyon
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  @maoj

  Güzel yorumlara ve fotoğraflara inanarak gitmiştik, İki kişilik serpme kahvaltı istedik ve tek kişilik gibiydi. Onu geçtim, Hiç lezzetli değildi tadı tuzu yoktu. Düden'e gitseniz daha lezzetli ve fiyatları uygun bir kahvaltı yerseniz. Hiç tavsiye etmiyorum. We were not satisfied with such a breakfast and do not advise at all.

 • avatar

  @alpercebi

  Etkinlik için güzel yer . Mangal organizasyonumuzda bizlere sağladığı kolaylıklar için işletmeye teşekkürler . Sizlerde etkinliklerinizde tercih edebilirsiniz .

 • avatar

  @alikaraca

  Tam bir aile ortamı var. Köşk diye adlandırılan alanlar fazla geniş olmamasından dolayı tek ailelik diğer alanlar geniş kapalı alanıda mevcut 14 çeşit kahvaltı 100 TL, yumurta, menemen, bazlama, gözleme vb artı ücretli ama verilen ürünler süper.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar