icon

Fethipaşa Sosyal Tesisleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 'ne bağlı olarak devreye giren Fethipaşa Sosyal Tesisleri, özellikle manzarasıyla dikkat çekmektedir. Tarihi bir korunun içerisinde farklı bir huzur ortamı yaratmasıyla da bilinmektedir. Aynı zamanda da Sarayburnu ile Ortaköy arasında oldukça dikkat çeken bir alan olarak görülmektedir. Fethipaşa Sosyal Tesisleri içerisinde İstanbul Anadolu Yakası 'nın eşsiz manzarasını ve boğazın güzelliğini görebilmek mümkün olacaktır. Sultantepe semtinde yer alan bu sosyal tesislerin aynı zamanda da Kuzguncuk sırtlarında olduğu da ifade edilmektedir. Tarihi Fethi Paşa Korusu içerisinde var olan bu sosyal tesisler, aynı zamanda da içeriğinde bambaşka bir ortam da gündeme getirmektedir. Oldukça etkin hizmetler bu tarihi koru içerisinde kendini göstermektedir.

Fethipaşa Sosyal Tesisleri Yemekleri

Denizin en eşsiz manzarasını içeren Fethipaşa Sosyal Tesisleri; aynı zamanda da ağaçların serinliği ile gölgeleri sayesinde de etkin bir yer tutmaktadır. Öte yandan bu sosyal tesisler içerisinde kültürel Türk mutfağından esintileri de bulabilmek mümkün olmaktadır. 2003 yılından beridir faaliyet gösteren Fethipaşa Sosyal Tesisleri; oldukça etkin bir menüye sahip olmasının yanı sıra special lezzetleri de içermektedir. En beğenilen yemeği olarak da Levrek Şiş olarak adlandırılmaktadır. Aynı zamanda da bu sosyal tesisler içerisinde sabah kahvaltıları da oldukça etkilidir. Bu yüzden de doğal manzaralar içerisinde de farklı bir tadın içerisinde yer almak da mümkün olarak görülebilecek yönde olmaktadır. Fethipaşa Sosyal Tesisleri

Fethipaşa Sosyal Tesisleri Organizasyonları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçilmesi durumunda Fethipaşa Sosyal Tesisleri içerisinde farklı farklı organizasyonları da gerçekleştirmek mümkündür. Düğün ve kokteyl tarzındaki organizasyonların hepsi için iletişime geçilebilir. Boğaz manzaralı ve doğal güzellikler içerisinde bir etkinlik planlayanların bu şekilde hareket etmeleri de mümkün olabilmektedir. Bu sosyal tesisler tamamen misafirlerinin istedikleri şekle girebilecektir. Bundan dolayı da oldukça etkin ve başarılı hizmetlerinden yararlanmak da mümkündür. Yemekli ya da yemeksiz tüm eğlenceleri Fethipaşa Sosyal Tesisleri içerisinde gerçekleştirmek söz konusu olmaktadır. Bu sosyal tesisler içerisinde de oldukça ideal bir organizasyon planlaması gerçekleştirilebilir. Bu sayede de tamamen beklenen düzeyde neticeleri elde etmek de söz konusudur.

Yorumlar