icon
Yükleniyor..

Ara Tatilde Çocuklarla Gidilecek Yerler

Yoğun bir eğitim öğretim döneminin ardından çocuklar gerçekleşen ara tatilde hem eğlenmek hem de yeni deneyimler keşfetmek istiyor. Güzel bölgeler tanıyabileceği, enerjisini atabileceği ve belki yeni bir spora yönelebileceği bu süreci efektif kullanmak hem çocuklar hem de aileleri bakımından oldukça faydalı oluyor. Ailece hem kaliteli zaman geçirilecek hem de herkesin unutulmaz anılar kazanacağı bir tatil geçirmek için ise TatilBudur avantajlı imkanlar sunuyor.

15 Tatilde Gidilecek Kayak Merkezleri

15 Tatilde yapılabilecek en iyi aktivite alternatiflerinden birini ise kayak oluşturur bu sayede ailenin tüm üyeleri hem stresten uzaklaşır hem de harika bir tatil geçirmiş olur. Özellikle çocukların enerjilerini atmalarına yardımcı olan ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan bu tatil tipi sayesinde çocuklar yeni döneme daha motive olarak başlar. Çocukların harika tatil anılarıyla yeni bir döneme başlamalarıyla daha keyifli ve zinde bir süreç hem onları hem de tüm aileyi bekliyor olacak. Ülkemiz kayak merkezleri bakımından da oldukça zengindir. Kayak merkezi denildiğinde ilk aklımıza gelen bölgeler arasında ise Uludağ Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi, Palandöken Kayak Merkezi, Sarıkamış Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi, Ilgaz Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi gelmektedir. Bembeyaz bir tatil deneyimi hem uygun fiyatlarla hem de size en uygun şekilde planlamak için TatilBudur web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Her Şey Dahil Kayak Otelleri

Her Şey Dahil Kayak Otellerinde ailenizle ve sevdiklerinizle harika vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz. Her Şey Dahil Kayak Otelleri’nin spa merkezlerinden yararlanarak hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek bir dinlenme deneyimi yaşayabilirsiniz. Otelin eşsiz lezzetleriyle buluşma imkanı yakalayabilirsiniz. Dolu dolu geçen bir günün yorgunluğunu konforlu bir şekilde üzerinden atabilirsiniz.

Popüler Kayak Bölgeleri

Erciyes Kayak Otelleri

Uzun bir kayak sezonu yaşayan bölge sayesinde 3-4 ay boyunca Erciyes Kayak Otelleri yoğunluğunu ve popülerliğini korumaktadır. Erciyes Kayak Otelleri sezonu Aralık ayında başlayarak Mart ayının sonuna kadar devam eder. Kayak yapmanın yanı sıra Erciyes bölgesinin kültürüne, mimarisine, tarihine ve eşsiz lezzetlerini de tanıklık etme fırsatı yakalarsınız. Bu bölgeyi ziyaret ettiğiniz buraya özgü kahvaltıyı deneyimlemeyi unutmamanızı öneririz. Bunun yanı sıra yağlama, tirit gibi lezzetleri de tatmanınızı öneririz. Erciyes bölgesini ziyaret ettiğinizde sevdiklerinizi sevindirebilmek adına alabileceğiniz hediyelikler ise Bünyan halısı, pastırma, mantı gibi buraya özgü hediyelikler olmaktadır.

Palandöken Kayak Otelleri

Kayak denildiğinde ilk akla gelen bir diğer lokasyon ise Palandöken Kayak Otelleri olmaktadır. Kar severleri harika manzaralarla buluşturan telesiyejlerden bölgeyi izleyebilirsiniz. Kayak yaparak hayatın temposuna kısa bir ara verebilirsiniz. Kış sporlarına uygun bir zemin hazırlayan Palandöken’de farklı deneyimler yakalama fırsatı bulabilirsiniz. 

Uludağ Kayak Otelleri

Kış aylarıyla özdeşleşen Uludağ Kayak Otelleri, her bütçeye ve zevke uygun imkanlar sunmaktadır. Bembeyaz büyüleyici bir görünüm sunmanın yanı sıra eğlenceli yapısıyla da herkesin gözdesi konumundadır. Kayak, snowboard yaparak gününüzü dinamik bir şekilde geçirebileceğiniz gibi sakin bir doğa yürüyüşü yaparak zihninizi rahatlatma fırsatı da yakayabilirsiniz. Teleferikle tüm bölgenin büyüleyici görünümüyle buluşabilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Otelleri

Hem şehre yakın olmak hem de karla buluşmanın tadını çıkarmak isteyenlerdenseniz Kartalkaya Kayak Otelleri sizlere uygun harika bir alternatif oluyor. Her seviyedeki kar severi mutlu edecek niteliğe sahip olan Kartalkaya’da hem amatörlere hem de profesyonellere yönelik özel kayak alanları bulunuyor. Gerçekleştireceğiniz kar tatilinde unutulmaz deneyimler yaşama fırsatı bulabilir, eşsiz fotoğrafla çekebilir ya da doğa yürüyüşüne çıkma imkanı yakalayabilirsiniz.

Yorumlar