İstanbul Yat Kiralama

Yat kiralama İstanbul'da 2 ila 25 kişilik ekonomik, lüks, mega sınıf kiralık yatlarımızla, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla istediğiniz gün ve saatte Boğaz'a yelken açabilirsiniz. İstanbul yat kiralama alarak birbirinden şık yatlarımızda çok çeşitli organizasyonlar düzenleme imkânına sahipsiniz. Yat kiralamada kişi ve gruplara özel hizmet verilir, dışarıdan farklı kişi veya gruplar yat organizasyonuna dahil edilemez. 

Yat kiralama hizmeti tercihinize göre yemeksiz, akşam yemeği, kokteyl ve kahvaltı ile verilmektedir. Müşteri dilerse yeme içme hizmetlerini kendisi ödeyebilir. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir. Kış aylarında açık bölümleri kapalı olabilen kiralık yatlarımız ile 4 mevsim organizasyon yapılabilmektedir. Yatlarımız her yaştan çocuk için güvenlidir ve tekerlekli sandalye dostudur. Yat kiralama süresi boyunca 1 kaptan, 1 kaptan yardımcısı ve 1 servis personeli misafirlere hizmet verilir.

Günlük Yat Kiralama 

Günlük İstanbul yat kiralama da hizmetler erken saatte başlar. Sabah 10.00 da kararlaştırılan iskeleye yanaşan yat misafirlerin gelmesiyle birlikte hareket eder.  Yatlarımız, rezervasyon esnasında belirlenen koylara doğru yelken açmaktadır. Yatlarımız gün boyu önceden belirlenmiş koylarda demirlenir, demirli koylardan saat 17.00’de hareket edilir ve program 18.00’de iskelede sona erer. Günlük yat kiralama rotası olan Boğaz ve Adalar çevresindeki koylara demirliyoruz. Demir koylarda yüzebilir, güneşlenebilir ve balık tutma gibi aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği servisi firmamız tarafından sağlanabileceği gibi kendi yiyecek ve içeceklerinizi de getirebilirsiniz. Lüks yatlarımızda mangal imkânı bulunmamaktadır. 

Konaklamalı Yat Kiralama

Lüks ve şık mega yatlarımız, misafirlerimize 24 saat sürecek deniz maceralarında unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Konaklama İstanbul yat kiralama hizmeti, 2 ila 10 kişilik çiftlere ve ailelere özeldir. Yatlarımız 5 kamaraya sahiptir, kabinler: duş, wc, kasa, klima, buzdolabı. Mega yatlarımız 5 yıldız konforuna sahiptir. Konaklama süresince 1 kaptan, 1 denizci, 1 servis personeli hizmet vermektedir. Başlangıç saatleri 13.00’a kadar istenilen zaman aralığında başlatılır. Konaklamalı yat kiralamaya başlamak için sizi Boğaz'da iskelesi olan herhangi bir yerden alabiliriz. Günde 4 saat seyir hakkınız vardır. Seyir süresi ek bir ücret karşılığında uzatılabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

İletişim : https://www.novayatkiralama.com/iletisim/

Bu makale Erkan tarafından 24 Jun 2022 tarihinde yazıldı.Yorumlar

İlgili Makaleler