Beğen

Yeni bir yıl çoğu zaman güzel başlangıçları ilk anları olabilmektedir. Yeni dilekler, yeni zaman, yeni arkadaşlar, yeni hediyeler, yeni günler ve birbirinden farklı olaylar ile koskoca bir yıl yeni bir gün ile şekillenebilmektedir. Yeni yılda ailenizle, arkadaşlarınızla, kız veya erkek arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, tanımadığınız nice insanlarla ya da tek başınıza girebilirsiniz. Yeni yılda dostlarınızla birlikte güzel hayaller ve zamanlar yaşayacakken ilk anı nerede geçireceksiniz?

image1

Çoğunlukla sevdikleriniz ile birlikte ev ortamında sıcak bir atmosfer oluşturularak girilen yeni yıl bazen de evden daha farklı bir mekanda kurulabilir. Yeni yılda insanlar hayatında beyaz bir sayfa açabilmek için en mutlu oldukları şeyleri yapıp, kendilerini en iyi hissettikleri ortamda girmek istemektedirler. Bu yerler kimi zaman ev kimi zaman sokaklar kimi zaman da hiç bilmediğiniz bir ülke ya da şehir olabilmektedir. Sizler de yeni bir yılda farklılık yapıp hayatınızın ilk anlarına yeni bir yerlerde başlamak istiyorsanız, yılbaşında tatil yapmak sizi motive bir şekilde seneye hazırlayabilir.

Soğuk bir yılbaşı akşamını, ılıman topraklarda geçirebilirsiniz. Hemen en iyi uğrak yerlerin başında bilindik tatil mekanları akla geliyor. Bodrum, Antalya, Mersin, Adana… Birbirinden eşsiz şehirlerde sevdiklerinizle yeni bir yıla başlangıç yapabilirsiniz. Akdeniz’de yer alan en gözde tatil beldeleri yeni yıla girmek için en güzel mekânlardan biridir. Bunların yanı sıra biraz daha Ege bölgelerini ya da kalabalık şehirleri seçmek istiyorsanız; İzmir, Aydın, Manisa gibi şehirleri seçebilirsiniz.

image3

Yeni yıla kar ile birlikte girmek istiyorsanız soğuk şehirleri ya da ülkeleri seçebilirsiniz. Bunların başında; Bursa, Kayseri, Bolu gibi şehirleri seçebilirsiniz. Yeni yılda kayak yapabilir, sevdiklerinizle birlikte güzel günler geçirebilirsiniz. Huzurlu bir yılbaşında yeni yıla mutlu bir şekilde girmek gelecek günler konusunda da oldukça motive edici olacaktır.

Yeni bir yıla ülkenizden başka bir yerde girmek istiyorsanız, en bilindik yerlerden bir tanesi Paris olacaktır. Birbirinden güzel sokakları ve tarihi yerleri ile yılbaşında Paris’te olabilirsiniz. Daha sıcak ülkelerde tatil yapmak istiyorum derseniz, Endonezya’nın batısında bulunan Bali Adası tam size göre bir yer. Gündüz sapsarı güneş ve altın sarı kumlar, geceleri ise birbirinden renkli ışıklar ve denizin hoş sesi sizlerin yılbaşını geçirebileceği en güzel mekanlardan bir tanesi olabilir. Yılbaşında karlar ya da kış tatili bana göre daha iyi diyorsanız bu seferki mekanımız Moskova. Masalsı bir atmosferi ile sizlere yılbaşında güzel anlar geçirebilecek en gözde yerlerden bir tanesi olacaktır.

image2

Yeni Yılda Yeni Hediyeler

Yeni bir yıl güzel günlerin veya gelecekteki pek çok olayın başlangıcı olabilmektedir. Bu gece yılbaşı akşamı olarak kutlanıp, sevdikleriniz ile birlikte sizler de bu zamana mutlu bir şekilde başlayabilirsiniz. Yeni bir yılda ailenizi, akrabalarınızı, arkadaşlarınızı veya sevdiğiniz dostlarınızı yılbaşı hediyeleri ile mutlu edebilirsiniz. Yeni yılda sevdiklerinize alınabilecek en iyi hediyeler arasında ayakkabı başta gelmektedir. Kadınlara alınabilecek güzel bir topuklu ayakkabı, yeni yılda her gittiği yerde yanında götürebileceği çok güzel bir hediye olabilir. Kırmızı, siyah, deri, süet, uzun topuklu ya da kısa topuklu, boğazlı ya da desenli topuklu ayakkabılar, en güzel hediyelerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra daha sportif bir ayakkabı modeli isteyenler için ise Vans ayakkabı modellerini tercih edebilir. Klasik, bilekli, kaykay, surf, topuklu, bisiklet, koşu, günlük kullanım gibi birbirinden şık modeller ile bütçenize  uygun ayakkabılar seçebilirsiniz. İnternet üzerinden veya mağazalardan Vans ayakkabı temin ederek muhteşem bir hediye hazırlayabilirsiniz.

 

Holimax


Antalya otelleri
Muğla otelleri