Yazarlar ve İçerik Düzeltme

Burayı okuyor olmanız bizi çok mutlu etti, YerelNET Türkiye’deki Tüm il ve ilçeleri detaylı tanıtan bir gezi rehberi olmak ve Türkiye’nin Tarihini, Doğasını ve Muhteşem güzelliklerinin korunmasını sağlamak amacıyla kurulan kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütüdür.

Eğer sizde bulunduğunu il ve ilçenin tanıtılmasına katkı sağlamak ve YerelNet topluluğuna katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerelnet.org.tr adresinde her il ve ilçe için bir moderatör atanacaktır.

YerelNET’de içerik paylaşmak ve içerikleri denetlemek/düzeltmek için yetkilere ihtiyacınız bulunmaktadır. 4 Tip Üyelik Mevcuttur, Bunlar :
Admin, Tüm sitenin yönetiminden sorumludur.
İl/İlçe Moderatörü, İlgili il ve ilçedeki tüm içeriği denetleme, düzenleme ve yeni içerik ekleyebilme. Eklediği içerikler bir yönetici onayına sunulmaz, İçerik editörleri tarafından eklenen içeriği onaylayabilir.
İçerik Editörü, Sadece sınırlı kategorilerde içerik ekleyebilir ve daha önce onaylanmış içeriklerini düzenleyebilir. Paylaştığı içerikler ilgili kategori moderatörü tarafından onaylanır.
Abone, Sadece gönderilere yorum yapabilir ve ilk kez üye olan her üye Abone olarak değerlendirilir.

İçerik Düzeltme / Güncelleme

YerelNET Editörleri olabildiğince en doğru bilgileri sunmak için özenle çalışmaktadır, Ancak bazı içeriklerde zaman zaman yazım hataları, eksik bilgiler ve güncellenmesi gereken bilgiler olabiliyor.

Örneğin : Tanıttığımız bir müze geçici olarak kapanmış olabilir. Bu durumu bize bildirerek içeriğin güncellenmesini sağlayabilir ya da sitemizde editör olarak kendiniz o içeriği güncelleyebilirsiniz.

Lütfen bu bağlantıyı kullanarak üye olun ve sonra yetki talebinde bulunmak için mail@yerelnet.org.tr adresinden bize mail gönderin.